W Publicznym Przedszkolu im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach odbył się Gminny Przegląd Recytatorski pt. KOCHAM MOJĄ OJCZYZNĘ. Naszą reprezentantką była N. Kempa z grupy Astronauci, która zaprezentowała piękny wiersz o symbolach Polski i jej krajobrazach. Nikola wystąpiła z dużym zaangażowaniem, pokazując nie tylko świetną dykcję, ale także głębokie uczucia patriotyczne. Jej interpretacja była pełna emocji i autentycznego zaangażowania, co wzbudziło entuzjazm i podziw wśród zgromadzonej publiczności. Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że Nikola mogła wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!



.png)
