Marzanna i nowoczesne technologie

    Jak każdego roku w pierwszym dniu wiosny bawiliśmy się na całego. Tym razem 21 marca obfitował w wyjątkowo różnorodne przedsięwzięcia. Tradycyjnie klasy rywalizowały w konkursie na najpiękniejszą Marzannę i w Turnieju klas. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty i umiejętności w konkursach wiedzy z różnych przedmiotów, omnibusy klasowe zabłysły w turnieju 1 z 10, sportowcy mogli pograć w piłkę nożną, a miłośnicy planszówek pograć w gronie kolegów w ulubione gry. Poza tym gimnazjaliści pokazali na ekologicznym stanowisku jak działają odnawialne źródła energii, a uczniowie klasy V zaprezentowali efekty projektu "Klimatyczna klasa". Nie zabrakło też, jakże lubianych przez dzieci i młodzież nowoczesnych technologii. Można było sterować robotem Jimu i odczytywać kody QR z zaszyfrowanymi treściami proekologicznymi. Na zakończenie oczywiści spaliliśmy Marzannę z nadzieją, że wiosna zagości już u nas na stałe. 

 Zobacz zdjęcia 

 
Jesteś tutaj: Strona główna