"Perełki Cup" - turniej piłkarski dziewcząt

  W sobotę 21 listopada odbył się po raz drugi Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt "Perełki Cup". W zawodach wzięło udział 6 drużyn: z Lewkowa, SP 6 z Ostrowa Wielkopolskiego, Wierzbna, SP 7 z Ostrowa Wielkopolskiego, Jankowa Przygodzkiego, Raszkowa i Wysocka Małego. W wyniku zaciętej rywalizacji do finału przeszły dziewczyny  z Wierzbna, które nabrały wiary w siebie i to właśnie one pokonały w wielkim finale,  jak dotąd niepokonane dziewczyny z Raszkowa i zostały zwyciężczyniami turnieju. W meczu o trzecie miejsce padł wynik 1:0 dla szkoły w Wysocku Małym i to gospodyniom turnieju przypadło trzecie miejsce.  Naszą szkołę dzielnie reprezentowały dziewczęta w składzie:Dominika Paszek, Maria Banasiak, Ola Kraska, Agata Orzechowska, Julita Sierakowska, Julia Błaszczyk i Nikola Kołodziej.    
    Turniej 
dostarczył nam wszystkim wielu emocji: były łzy szczęścia i łzy smutku, spowodowane wielkim zaangażowaniem dziewczyn. Na zakończenie wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale i statuetki oraz wyróżnienia indywidualne.

 Zobacz zdjęcia

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje SKS "Perełki Cup" - turniej piłkarski dziewcząt