Bieg Niepodległości

 

   Z okazji Dnia Niepodległości dnia 17 listopada zorganizowane zostały biegi przełajowe, w których uczestniczyło aż 42 uczniów naszej szkoły. Mimo niskiej temperatury powietrza wszyscy stawili się na starcie. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe. W szkole podstawowej w kategorii dziewcząt tryumfowała Wiktoria Dera, II miejsce przypadło Julicie Sierakowskiej, trzecie zajęła Dominika Paszek. W kategorii chłopcow SP na podium stanęli: Adrian Ratajczak, Jan Fluder i Adrian Jarmuszczak.
W gimnazjum w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Klaudia Kaczmarek, drugie Agnieszczka Kryszczak, trzecie Katarzyna Marciniak. W kategorii chłopców w gimnazjum I miejsce wywalczył Łukasz Hurny, drugi na mecie był Dawid Nawrot a trzecie miejsce przypadło Krystianowi Kaźmierczakowi.
Oprócz walki na dystansie biegowym uczniowie mogli zdobyć dodatkowe punkty z wiedzy z przyrody i historii. Na mecie na wszystkich uczestników czekała ciepła herbata.
Dziękujemy za udział i świetną sportową atmosferę. 

Zobacz zdjęcia

 
Jesteś tutaj: Strona główna Organizacje SKS Bieg Niepodległości