4 pażdziernika w Zespole Szkół w Czarnymlesie uczniowie naszej szkoły, w towarzystwie wyróżnionych z wszystkich szkół naszej gminy, odebrali Stypendia Wójta Gminy Przygodzice. Na to zaszczytne wyróżnienie mogą liczyć uczniowie, którzy spełniają następujące warunki:
- średnia ocen wynosząca co najmniej 5,2 w szkole podstawowej i 5,1 w gimnazjum
- znaczące osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i interdyscyplinarnych
- medalowe pozycje w zawodach sportowych
- wzorowe zachowanie.
Wśród 100 stypendystów znalazło się aż 20 z naszej szkoły: Ewelina Piechowiak, Joanna Biały, Iga Brychcy, Karolina Zybała, Maciej Kamzol, Szymon Piotrowiak, Nina Kuszewska, Marta Nowak, Patrycja Płomińska, Marta Płomińska, Karolina Nabzdyk, Dominika Karbowiak, Magdalena Urbaniak, Karolina Adamkiewicz, Zuzanna Waloszczyk, Klaudia Helczyk, Marta Piotrowiak, Wojciech Piskorski, Agnieszka Urbaniak, Agata Wnuk.
Rodzice wyróżnionych uczniów, zaproszeni na uroczystą galę, otrzymali z rąk Wójta Gminy Krzysztofa Rasiaka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Baraniaka i Dyrektora Szkoły Ireny Dymarczyk okolicznościowe listy gratulacyjne.
Mamy nadzieję, że i ten rok szkolny będzie obfitował w tak wspaniałe sukcesy. Gratulujemy Stypendystom i ich Rodzicom!
Zdjęcia na portalu www.przygodzice.pl