21 kwietnia 2022 roku odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Gospodarzem eliminacji była Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Grupę II w eliminacjach powiatowych reprezentowało 5 zespołów:

- Garki, Sośnia, Ostrów Wielkopolski- Szkoła Podstawowa nr 11, Ostrów Wielkopolski- Szkoła Podstawowa nr 13, Wysocko Małe.

Do konkurencji, w których zmagali się uczestnicy, oprócz , toru, testu wiedzy, testu - skrzyżowań, pierwszej pomocy, doszła jeszcze jedna konkurencja, czyli miasteczko ruchu drogowego.

Nad przebiegiem całego turnieju czuwali policjanci z Miejskiej Komendy Policji w Ostrowie Wielkopolskim .

Naszą gminę i szkołę znów reprezentowali:

Maciej Chocaj

Bartłomiej Nowak

Kacper Roszak

Chociaż chłopcy mieli bardzo mało czasu na przygotowania, to zaprezentowali się wspaniałe.

W swojej grupie wiekowej zajęli I miejsce i będą reprezentować powiat ostrowski w eliminacjach wojewódzkich,

Ponadto najlepszym zawodnikiem tych eliminacji został Bartłomiej Nowak, który zajął indywidualnie I miejsce, a Kacper Roszak zajął II miejsce indywidualnie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 18 maja 2022 roku w Rogoźnie.

• Brd4
  • Brd5