Mamy wielką przyjemność przekazać wspaniałe informacje. Uczniowie naszej szkoły w związku z wysokimi miejscami rankingowymi i sukcesami sportowymi otrzymali powołania do wielkopolskiej kadry sportowej.

Do wielkopolskiej kadry tenisa stołowego została powołana Amelia Kucharska z klasy VII B i Aleksandra Nawrocka z klasy IV.

Natomiast po udanych konsultacjach do Kadry Regionu Południe w kategorii młodych zdolnych piłkarzy został powołany Aleksander Strzelczak z klasy IV. Powstał nowy projekt Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, który ma na celu wyselekcjonowanie i objęcie dodatkowymi zajęciami i treningami najzdolniejszych młodych piłkarzy.

Serdecznie gratulujemy młodym zdolnym sportowcom, jesteśmy z Was bardzo dumni! Wierzymy, że jeszcze niejeden raz usłyszymy o Waszych sukcesach.

• FB_IMG_1651488147855
  • FB_IMG_1651488153403