Szanowni Rodzice !

Drodzy Uczniowie !

Dyrektor szkoły informuje, że na podstawie rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej realizacja treści programowych przy wykorzystaniu metod i technik kształcenia na odległość zostaje przedłużona do 5 czerwca 2020 r.

Od 25 maja uczniowie klas VIII, a od 1 czerwca także uczniowie klas IV- VII mogą uczestniczyć w szkole w konsultacjach z nauczycielami. Szczegółowy harmonogram konsultacji zostanie podany przez komunikator iDziennika. Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konsultacjach z nauczycielami informują o tym wychowawcę klasy przez komunikator iDziennika do dnia 28 maja. Ponadto uczniowie, zobowiązani są przyjść na konsultacje z pisemną zgodą rodziców.

Mając na względzie dbałość o zdrowie własne i innych, proszę o przestrzeganie obowiązujących zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz zapoznanie się z obowiązującymi w szkole procedurami bezpieczeństwa sanitarnego.

W razie pytań można się kontaktować z dyrektorem szkoły:

nr tel.6259326977; 663276466;