Szanowni Rodzice!
Drodzy Uczniowie!

Informuję, że na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 3 czerwca 2020r. przerwę w nauczaniu stacjonarnym w szkołach przedłużono do dnia 26 czerwca 2020 r. Nauka będzie nadal odbywała się na odległość z wykorzystaniem przyjętych dotychczas metod i technik kształcenia.

Konsultacje z nauczycielami dla zainteresowanych uczniów odbywają się zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w strefie ucznia i rodzica, na zasadach zapisanych w Procedurach konsultacji i przekazanych przez komunikator iDziennika.

Proszę również o zapoznanie się z Procedurami i harmonogramem zwrotu podręczników szkolnych przesłanymi przez wychowawców. Szczegółowe informacje dotyczące przerw w zdalnym nauczaniu, wynikające z kalendarza roku szkolnego oraz organizacji egzaminu ósmoklasistów zostaną przesłane przez wychowawców przez komunikator iDziennika.

Bardzo serdecznie dziękuję Rodzicom i Uczniom za dotychczasową współpracę. Życzę zdrowia oraz dużo sił na ostatnie tygodnie nauki.

Wszystkich bardzo gorąco pozdrawiam.

Irena Dymarczyk