1 czerwca przywitał nas wspaniałą pogodą, co niezmiernie ucieszyło całą społeczność szkolną. Na ten dzień zaplanowaliśmy Festyn Rodzinny, który każdego roku gromadzi całe rodziny, nauczycieli, przedstawicieli samorządu lokalnego i wiernych fanów na wspólnej zabawie.   W myśl przewodniego tematu wielu działań szkolnych – wymiany młodzieżowej Comenius i  akcji „Szkoła w Ruchu” uczniowie zaprezentowali się jak prawdziwi Europejczycy. Widzowie mogli podziwiać tańce z różnych stron świata, piosenki w języku włoskim i angielskim oraz międzynarodową zumbę.  Wokół placu rozlokowali się nauczyciele - animatorzy, aby przeprowadzić wśród młodych i starszych różne konkurencje: koło fortuny, zagadki językowe czy zawody sportowe. Liczyła się oczywiście dobra zabawa i rodzinnie wspólnie spędzony czas. Dzięki Radzie Rodziców każdy z uczniów otrzymał smakowite lody i soki, a mieszkańcy mogli raczyć się pysznymi domowymi wypiekami i kiełbaskami z grilla. Emocje wzrosły, kiedy nadszedł czas losowania nagród. Każdy z uczniów brał udział w losowaniu nagrody głównej – plecaka lub namiotu. Niestety nie do wszystkich szczęście się uśmiechnęło. Można się było jednak pocieszyć , uczestnicząc we wspólnej zabawie tanecznej, która trwała do nocy. Tak więc kolejny udany festyn za nami!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY SPONSOROM, PRZYJACIOŁOM SZKOŁY
I RADZIE RODZICÓW ZA WSPÓŁPRACĘ