W piękny słoneczny dzień 24. 03. 2012 r. uczniowie Gimnazjum z Wysocka Małego wraz z opiekunami udali się rowerami na kolejny Rajd Marzanny tym razem z metą w Gimnazjum w Lewkowie. W drodze do Lewkowa dokonywali obserwacji ornitologicznych, głównie na Piaskach-Szczygliczce, gdzie był postój i odpoczynek. Na mecie rajdu spotkali starych znajomych, odpoczywali, posilali się drożdżówkami i oglądali przyniesione przez uczestników rajdu Marzanny.
Powrót do Wysocka Małego odbył się w szybszym tempie, gdyż uczniowie i opiekunowie jechali z wiatrem i było cieplej niż z rana.
W rajdzie z Wysocka Małego uczestniczyli uczniowie: Natalia Kubiak, Kinga Gąsiorek, Nina Kuszewska, Szymon Piotrowiak, Szymon Wojciechowski, Bartosz Górski, Daniel Kucharski, Maciej Kamzol, Damian Tomaszewski, absolwenci szkoły w Wysocku Małym: Mieszko Górski, Adam Fluder, Przemysław Rak oraz nauczyciele opiekunowie: Marek Pawlicki i Paweł Wróblewski.